30.09
2015

Нещодавно до міського голови звернувся керівник Олександрійської громадської організації воїнів-інтернаціоналістів «Солдати в Афгані» Є.Зверевщиков з проханням надати нашим землякам, які перебувають у зоні АТО, легковий транспорт для перевезення особового складу. Це питання було розглянуто на засіданні виконкому і, з метою надання допомоги олександрійським військовослужбовцям на Сході України, члени виконавчого комітету вирішили передати у користування бійцям службовий автомобіль ГАЗ 31010, який був на балансі міської ради.

29 вересня С.Цапюк зустрівся з командиром відділення розвідки 42-го окремого мотопіхотного батальйону І.Поляковим, якому вручив рішення виконкому, свідоцтво на володіння автомобілем і ключі. Степан Кирилович побажав військовим міцного здоров’я, благополуччя, щоб повернулися додому живими та неушкодженими і щоб надалі працювали на благо нашої держави.

У свою чергу, від імені командування 42-го окремого мотопіхотного батальйону І.Поляков висловив щиру вдячність міському голові та олександрійській громаді за розуміння і підтримку.

Автомобіль знаходиться у належному технічному стані і вже завтра буде відправлений у зону проведення АТО.

I. Московченко

, .

коментарі 3

 • АRлЕkiNo пишет:

  С.Цапюк , міг би , передати автівку(ту , якій нещодавно замінив лобове скло), бо вона ЙОГО приватна власність. Те , що вібулось, називається інакше. А саме – ОРГАН МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ (якому міська громада делегувала право розумно управляти колективною власністю), прийняв рішення про передачу “Волга”-31010, 42-му МПБ… від імені всієі олександрійськоі громади. Та тільки ж хто дозволить собі ” не наградить непричастных” и “не наказать невиновных”, особливо в екстримный миг избирательной кампании?

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Gavrilenko пишет:

  “Степан Цапюк, якому міська громада делегувала право розумно управляти колективною власністю, передав від імені всієі олександрійськоі громади автомобіль землякам у зону АТО” – так будет правильный заголовок?

  Мне нравится! Thumb up 0

  • АRлЕkiNo пишет:

   Уточнюю. Тимчасові виборні органи міского самоврядування (від виборів до виборів), діючі на підставі ЗУ”Про місцеве самоврядування” вирішують питання винесені на порядок денний у демократичний спосіб (більшість голосів “за”) – і номінальний головуючий, Голова, Секретар, Член (в смислі органу) мають ОДИН вирішуючий питання голос…тому дяка в ” славословии” повинна бути рівновеликою! Якби мова йшла про те, що Міський голова – створив, об’єднав, виховав, “нагнув”, зробив покірними і єдинодушними – це було б цілковито його заслугою….і слава йому!

   Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень