4.08
2021

За даними правоохоронних органів протягом 2020 року було виявлено 415 фактів вчинення домашнього насильства, за якими складено 382 адміністративних протоколи та 33 термінових заборонних приписів, до відповідальності притягнуто 219 осіб.

Натомість тільки впродовж 6 місяців 2021 року вже виявлено 401 факт вчинення домашнього насильства, за якими складено 275 адміністративних протоколів та 126 термінових заборонних приписів до відповідальності притягнуто 151 особу.
Зазначимо, що до статистики потрапили випадки не лише психічного чи фізичного насильства над жінками, але, у першу чергу, скоєння такого над дітьми. Зустрічаються факти й протилежні, коли діти та онуки скоюють домашнє насильство над батьками та старенькими.

Із метою реалізації цих заходів наприкінці березня в Олександрійському районному відділі поліції ГУНП у Кіровоградській області при відділі превенції створено групу з протидії домашньому насильству.

У разі виникнення випадків домашнього насилля громадяни можуть телефонувати за номером 102, патрульні отримують інформацію про виклик та одразу виїжджають за необхідною адресою.

Сайт міськради

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень