20.09
2019

Черговий бред від українських законотворців та їх виконавців: Національний регулятор на засіданні 19 вересня застосував санкцію «стягнення штрафу» до олександрійської радіостанції ТОВ «Телерадіокомпанія МАЯК», перевірка діяльності якої підтвердила невиконання законодавчих вимог щодо обов’язкової частки пісень державною мовою та ліцензійних умов.

Так, моніторинг ефірного добового радіомовлення ТОВ «Телерадіокомпанія МАЯК», м. Олександрія Кіровоградської обл. (позивні «послідовне звучання нот «ля», «до», «соль», «мі», «соль») за 19.06.2019 зафіксовано, що фактичний обсяг частки пісень державною мовою протягом цієї доби становив 34,5%, а в  проміжку часу між 15:00 та 22:00 ­- 33,3%. Відповідно ж до частини другої статті 9 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» така частка повинна становити не менше як 35%. Перевірка товариства підтвердила дані моніторингу, крім того, додатково було виявлено і порушення програмної концепції мовника та використання позивних «Максимум ФМ», які не передбачені ліцензією.

Радіостанція у тридцятиденний термін після повідомлення Національною радою про ухвалене рішення має сплатити до державного бюджету штраф – 5% суми ліцензійного збору, що для цієї компанії становитиме 2 533,84 грн, та привести свою діяльність до умов власної ліцензії та законодавчих вимог.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень