27.11
2020

На Кіровоградщині наркотичні засоби в колонію постачала злочинна організація – так званому «смотрящему» за установою та усім фігурантам повідомлено про підозру.

Наркобізнес організував так званий «смотрящий» за спецустановою, 25-річний уродженець м. Олександрії з чітким розподілом ролей між її учасниками. До протиправної діяльності залучив інших засуджених та мешканців області.  Він контролював  діяльність злочинної організації та кожного її учасника, як у виправній установі, так і  поза її межами, а також фінансові ресурси від збуту наркотиків. Ув’язненим реалізовувались  різні види наркотичних засобів – «канабіс», «метадон», «марихуана».

Кожен із учасників злочинної організації відповідав за доставку визначеної групи наркотиків, які вони  отримували від своїх знайомих, що перебували на волі. «Товар» потрапляв на територію колонії шляхом «перекидів» через паркан, або через передачі. На території виправного закладу пакунок забирали ув’язнені, після чого передавали його «смотрящему». Зазвичай,  вага пакунку становила 600-700 г. За один перекид  в колонію потрапляло 10-15 пакуночків, які у свою чергу містили по  7-10 фасованих в окремі пакетики разові дози наркотичного засобу.

Кіровоградська обласна прокуратура

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень