17.03
2021


Комплекси зважування вантажного транспорту в русі weight in motion дозволять жорстко контролювати рух перевантажених транспортних засобів. На цьому наголосив начальник управління інфраструктури облдержадміністрації Володимир Дмитренко.«Weight in motion – смарт-система, яка визначає масу транспорту без його зупинки. Перевищення вагової норми на 25% збільшує руйнівний вплив на дорогу втричі. Високоточне обладнання працює при температурі повітря від -30°С до +40°С, його компоненти захищені від перевантажень, а також дощу і снігу», – уточнив Володимир Дмитренко.
Зі слів начальника управління, WIM-термінали встановлені на ділянках автомобільних доріг загального користування державного значення М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине км 60+000, Н-23 Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя км 3+000, Н-24 Благовіщенське-Миколаїв (через м. Вознесенськ) орієнтовно на км 20+000 та Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв орієнтовно на км 131+000.
Початок роботи смарт-систем запланований на цей рік.
Володимир Дмитренко додав, WIM-термінали автоматично визначають номерний знак, габаритні розміри, загальну масу, кількість осей та швидкість руху вантажного автомобіля.
«Це дозволяє суттєво зменшити корупційні ризики через людський фактор», – підсумував він.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень