18.02
2020

«Шторм» підвищує тарифи

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Один з найпопулярніших в Олександрії інтернет-провайдерів — компанія «Шторм», що з 1999 року  надає в Кіровоградській області телекомунікаційні послуги (інтернет, телебачення і міський телефон), повідомила про підвищення ціни на послуги телебачення з березня 2020 року.

Користувачів, яких у компанії щороку більшає через справді якісні послуги, ця новина засмутила. «Обіцяли абонплату 20 гривень протягом усього року, а тепер отримала смс, що телебачення коштуватиме 50 грн на місяць», «знаю що люди сплатили наперед, але у службі техпідтримки говорять, що будуть знімати кошти з урахуванням підвищення», — пишуть у мережі олександрійці. У компанії «Шторм» нововведення пояснюють наступним чином: «Шановні абоненти! Декілька місяців тому ми звертались до Вас із проханням висловити Вашу думку стосовно того, що для Вас прийнятніше: зменшити перелік телеканалів у нашій мережі і залишити вартість на тому ж рівні – чи залишити кількість телеканалів і підняти ціну. Більшість з Вас підтримали якість та склад пакету телеканалів.

За останні декілька тижнів ми збільшили кількість телеканалів у цифровому форматі мовлення, зараз їх 130. До того ж ми замінили на трансляцію в HD якості всі доступні українські телеканали. Що ж стосується цінової політики медіагруп, які надають право трансляції телеканалів – то вони, як і попереджали раніше, у 3 рази підвищили вартість. І сьогодні ми повідомляємо Вам інформацію про підвищення ціни на послуги телебачення з березня 2020 року.

Актуальну вартість пакету для Вашого населеного пункту Ви можете дізнатися у консультантів контакт-центру за номерами 0662301030 або 0962301030, або на сторінці послуги на нашому сайті».

Олена Карпачова

Один комментарий

  • Анонім пишет:

    Балувана у нас ТВ-публічка – 130 каналів! Як на мене так і одного забагато…))
    Якби від підвищення ціни, та дохід компанії не зменшився, а у потребителей разжижение мозгов не случилось))

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень