22.03
2024

23 березня о 18.00 на сцені Палацу культури «Світлопільський» – прем’єра! Народний аматорський театр представить нову виставу – драму «Щастя бути разом» за п’єсою американської драматургині Віньї Дельмар. Авторка відома своїми щирими та емоційними творами, які розкривають глибини людських стосунків та змушують співпереживати героям.

Дія відбувається у США, в родині Куперів. Прийшовши на обід до батьків, діти дізнаються неприємну новину – батьки змушені розлучитися з будинком через заборгованість банку. Оплачувати житло для батьків вскладчину діти не хочуть, і починаються суперечки – куди дівати матір і батька. Люди похилого віку стають тягарем своїм дітям. Парі, котра прожила 50 років разом, доводиться розлучитися назавжди.
Безмежна батьківська любов та опіка, на жаль, іноді породжують егоїзм і безвідповідальність у дітей. Так сталося і в родині Куперів, які виховали п’ятьох дітей, дбали про них з надмірною любов’ю, а на старості залишилися без їхньої підтримки. Вистава розкриває складні відносини батьків і дітей. Байдужим не залишиться ніхто, згадуючи свою родину.
“Щастя бути разом” – це зворушлива історія про сім’ю, про те, як важливо цінувати близьких людей, берегти єднання та підтримувати одне одного протягом життя. Вистава змусить глядачів замислитись над своїми стосунками з рідними та нагадати про те, що сім’я – це найдорожче, що у нас є.
Тема вистави важка, але актуальна в усі часи. Зараз, під час війни, багато хто відчув на собі величезне значення сім’ї та родинної підтримки. “Війна — це жахливо. Але ми не можемо зупинитися. Ми маємо жити, творити, дарувати людям радість. Театр — це храм мистецтва. І ми повинні зробити все можливе, щоб зберегти його, — наголошує режисер народного аматорського театру Тетяна Бессмольна. – Ми віримо в нашу перемогу! І знаємо, що український театр буде жити і процвітати!”.

Театр активно працює над постановкою драми «Щастя бути разом». Встановлені декорації, тривають репетиції, актори відточують майстерність, приміряють костюми.
Щира історія про цінність сім’ї змусить глядача плакати, сміятися та переживати разом з героями. Вона порушує важливе питання відповідальності дітей перед своїми батьками. Чи повинні діти піклуватися про них? Чи можна зберегти близькі стосунки в умовах сучасного життя?
“Батьки виховали п’ятьох дітей, а коли банк відібрав у них будинок, бо вони не сплатили податки за нього, діти відмовилися їх забирати і віддають у притулок для літніх людей. Хіба це не повсякденна тема? — розмірковує Тетяна Бессмольна, яка виступила як режисер і виконавиця головної ролі у новій виставі. — У нас жорстоке відношення до людей похилого віку, які часто залишаються самотніми і вмирають самотніми”.
У виставі задіяні талановиті актори аматорського театру, які майстерно втілюють образи своїх героїв. У ролях: Тетяна Бессмольна, Олександр Вознюк, Євген Грановський, Андрій Літвінов, Ірина Оберна-Мельник, Олександр Богуцький, Оксана Радомська, Ігор Бурчак, Андрій Павлов, Катерина Біланюк, Ельмір Асадов, Вікторія Малотюженко, Владислав Мурований, Галина Ромашко, Тетяна Черноус, Тетяна Тавакалова, Артем Вітряк, Оксана Щекотова, Євгенія Березій, Ліза Щекотова, Олексій Кібальник.
Вистави народного аматорського театру, який у 2023 рроці відзначив своє 65-річчя, завжди користуються великим успіхом у глядачів і професійних театралів. Так, минулого року з виставою «Мир вашому дому» за творами Шолом-Алейхема наш театр став переможцем 64-ої «Театральної весни Кіровоградщини» у номінації «Народні аматорські театри». Колектив був відзначений у номінаціях: “краща режисура”, “кращий акторський ансамбль”, “краще музичне оформлення”, “кращий сценічний костюм”, а в номінації «кращий виконавець чоловічої ролі» нагороду отримали відразу два актори народного аматорського театру: Дмитро Клюєв та Олександр Вознюк. Окремо відзначено високий рівень виконавської майстерності народного аматорського театру ПК «Світлопільський».
Не пропустіть прем’єру драми “Щастя бути разом”!
Квитки можна придбати у касі ПК «Світлопільський» Ціна: 100-200 грн. Каса працює з понеділка по п’ятницю з 14.00 до 18.00.
Телефон для довідок: +380(68)2643119.


Ярослава Волошко

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень