19.09
2017

       Новини виконкому

    7 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Олександрійської міської ради, на розгляд якого було внесено десять питань. Перед початком розгляду черги денної міський голова С.Цапюк виконав почесну місію.

   За дорученням Міністерства оборони України він вручив грамоту-подяку і нагороду – іменну шаблю жителю Олександрії, підприємцю Олександру Четверні «за значний особистий внесок у справу технічного забезпечення життєдіяльності Збройних сил України, проявлений патріотизм, самовідданість та сумлінне виконання громадського обов’язку на вірність народу України» (так ідеться у письмовій подяці Міністерства оборони).

   С.Цапюк вручив нагороду та закликав й інших підприємців долучитися до справи підтримки наших військових, які сьогодні захищають від агресора східні кордони держави.

   Присутні на виконкомі представники ЗМІ негайно кинулися до нагородженого з надією отримати інформацію про його сприяння армії, але О.Четверня відмовився давати будь-які інтерв`ю та позувати перед об’єктивами фото-відеокамер і відразу ж залишив приміщення міської ради.

   У ході планової роботи виконавчий комітет заслухав звіт про виконання міського бюджету за перше півріччя 2017 року і запропонував міській раді затвердити відповідний документ.

   Так, міський бюджет у цілому виконаний на 102,5%, у тому числі, загальний фонд – на 102,3 % спеціальний фонд – на 111,8%. Власні і закріплені доходи міського бюджету виконані на 117,6%.

   Також виконком запропонував міській раді внести зміни до бюджету на поточний рік, збільшивши доходи і видатки на суму 30,2 млн грн за рахунок надходження державних субвенцій та перевиконання міського бюджету.

  Одним із наступних питань засідання розглянуло пропозицію щодо визнання відомчими та службовими кімнати у гуртожитках м.Олександрії.

   На клопотання начальника управління охорони здоров`я Тетяни Темник виконком передав дві кімнати у гуртожитках по вул. Братській, 57 та пл. Покровській,23 з балансу КП «Житлогосп» на баланс Міської лікарні №1 та Центру медико-санітарної допомоги.

   Відповідне житло буде надане медичним працівникам цих закладів, котрі потребують поліпшення житлових умов.

   Виконком погодив повернення частини кредиту для ОСББ «АЛЕУТ» (пр.Соборний,122) за міською програмою відшкодування частини кредитів, отриманих на впровадження заходів з енергозбереження.

   Дане об’єднання співвласників будинку одержало кредит у розмірі 131 тис. грн на придбання енергозберігаючих вікон для місць загального користування багатоповерхівки.

    За рахунок міського бюджету об’єднанню буде повернено 20% (26 тис.255 грн) кредитних коштів.
У ході розгляду зазначалося, що на сьогодні у місті функціонує 39 ОСББ. Із них кредитуванням на енергозбереження скористалися вже 5 ОСББ: «Арка», «Веселка», «СОБОРНИЙ 107», «Камея» та «АЛЕУТ». З міського бюджету відповідним об`єднанням загалом відшкодовано майже 130 тис.грн.
Виконком запропонував міській раді внести зміни до Програми відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ на впровадження заходів з енергозбереження, у зв`язку з тим, що збільшилась кількість банків, які надають так звані «теплі» кредити.

   Також на засіданні виконкому розглянули проекти рішень «Про внесення змін до Програми благоустрою м. Олександрії на 2016-2020 роки», «Про визнання відомчими та службовими кімнати у гуртожитках», «Про нову редакцію Положення та оновлений склад Комісії з питань надання державних соціальних допомог та пільг», «Про оформлення права власності на нежитлові будівлі, що належать комунальній власності м.Олександрії», та деякі інші питання.

О.Іванченко

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень