18.03
2022

Олександрійська громада забезпечує щоденним харчуванням вимушених переселенців, які залишилися у нашому місті та отримали спеціальні талони в управлінні соціального захисту. На сьогодні у закладах постійно харчуються понад 200 людей.

18 березня міський голова Сергій Кузьменко разом із профільним заступником Іриною Чемерис побували у школах, які готують їжу і безпосередньо приймають у своїх їдальнях людей. Олександрійський колегіум годує переселенців сніданками, а навчально-виховний комплекс №9 – гарячими обідами.На сніданок людям пропонують гарніри, м’ясні страви, соління, салати, чай і випічку, а обід, звичайно, подається з гарячими стравами. Вечерю переселенцям доставляють волонтери у ті місця, де вони проживають.Очільник міста оглянув харчоблоки, приготовані страви та поспілкувався з людьми, які прийшли на сніданок.Сергій Кузьменко висловив вдячність кухарям, помічникам за їхню важливу, кропітку працю та доброзичливе ставлення до гостей Олександрії.

«Олександрія за час війни надала більше 11 тисячам громадян України тимчасовий притулок. Це люди, які просто зупинялися, аби відпочити перед дорогою, й тим людям, які залишилися у місті, щоб з’ясувати, як їм жити далі, а це більше 200 чоловік. Кожного дня ми з ними спілкуємося, важливо, щоб люди харчувалися і мали нормальні умови перебування. Сьогодні треба сказати величезні слова вдячності й нашим олександрійцям, які працюють в школах. Тому що вони щодня зустрічають нових людей, знаходять в собі сили їм посміхнутися, сказати, що все буде добре, а зараз це надзвичайно важливо», – зазначив міський голова.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень