23.04
2019

“Два дні тому ми завершили виборчий процес і обрали нового Президента України. Хочу побажати усім жителям області і України загалом, щоб справдилися ті надії, які вони покладали, обираючи нового Главу держави”, – зазначив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко на позачерговій засіданні депутатів обласної ради. 


Звертаючись до керівників територій, він нагадав, що голова ОДА призначається на період виконання повноважень Президента, та окреслив порядок роботи у найближчий час. “Новий Президент України виконає свої конституційні повноваження і призначить нового голову облдержадміністрації. Обіцяю, що прийду на представлення і особисто побажаю новому керівнику успіхів у виконанні його повноважень. Усі букви закону на Кіровоградщині виконуватимуся і надалі, зокрема і в питаннях передачі державної влади”, – підкреслив Сергій Кузьменко. Голова облдержадміністрації закликав голів райдержадміністрацій продовжувати добросовісно виконувати свої посадові обов’язки і служити громадам до призначення нових очільників.
“Ми пропрацювали разом непрості п’ять років. У час війни, коли доводилося захищати державу, ми активно розбудовували нашу Україну і нашу Кіровоградщину”, – підкреслив Сергій Кузьменко.
Депутатів облради керівник ОДА закликав ухвалити на засіданні важливі бюджетні рішення стосовно фінансування низки об’єктів та проектів охорони здоров’я, а також будівництва і ремонту доріг. “Будемо продовжувати свою роботу і працювати на країну. Прошу вас виконувати свої повноваження, передбачені Конституцією і законами України”, – наголосив Сергій Кузьменко.

Кіровоградська обласна державна адміністрація

коментарі 2

 • Апрельские заметете на полях.. пишет:

  Громади начебто завжди були самоврядуальні, і стали навіть децентралізовані.. – Шо там тим Райадміністраціям робити, чи бажати?
  Не змогли своєму Патрону забезпечити перемогу, – “бєрі шінєль, іді дамой”!…
  Тай Губеру куди тепер діватись?
  (На нього навіть погодження від КМУ не було, але якось і призначився, і продержався… Хоч і не кум, як ГеПрокурор)

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Цікавий пишет:

  А де у партію “Слуга народу” записують? Чому для усіх не повідомив?
  Це архіважлива інформація!!!))

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень