13.11
2018
Під час щотижневої апаратної наради голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко прокоментував питання підвищення ціни на газ, яке набуло суспільного резонансу. Зокрема керівник ОДА наголосив: “Президент України Петро Порошенко чітко зазначив, що у державному бюджеті на 2019 рік будуть передбачені кошти на компенсацію комунальних витрат кожній родині, яка має низький рівень доходів і потребує допомоги держави. Коштів на субсидії буде достатньо”.
Сергій Кузьменко підкреслив, що Урядом України було ухвалено оптимальне рішення: “Ми не пішли шляхом розвалу економіки, розбалансування макроекономічних показників, суперінфляції, дефолту. Ми виконали умови МВФ, але потужно провели попередні переговори, у результаті яких було змінено вимоги і підвищено ціну газу не на 60%, а лише на 23,5%. До того ж, у держбюджеті передбачили кошти на компенсації для людей”.
Голова облдержадміністрації закликав не зважати на політичні заяви про “колапс” у державі, пов’язаний із підвищенням ціни на газ, і запевнив: “Ми спокійно пройдемо опалювальний сезон 2018-2019 років”.
сайт ОДА

коментарі 2

 • Вова из КВ-95. пишет:

  Треба поспішати! Треба встигнути! – Засвідчити вірнопідданість… далі буде тільки смішно…
  -Скоро вийде остання, вже анонсована , серія “Слуга народу”… Чиновники себе впізнають…в усій красі.))
  Он Мирославчик Продан, не став як папереднік під ковдрою зеленою ховатись…, а гайнув прямо на “лікування” до Німетчини, нелегально, через Молдову, щоб зі сліду збити НАБУ, НАЗКУ, САПУ, ГПУ і не стати в чергу до АКСУ(бо він ще твориться).
  Непоганий приклад для наслідування, окрім продубльованих, і вже висміяних словоблудій.

  Мне нравится! Thumb up 0

 • […] Источник: Олександрійський тиждень […]

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень