5.10
2021

Про це заявив міській голова на сьогоднішній сесії міської ради.

“У нас було чимало розмов з керівниками комунальних підприємств міста і нас не влаштовує їх робота, – сказав він. – Мені не зрозуміло, чому я повинен по кілька разів говорити, де повинні бути видалені аварійні дерева, а потім ще кілька разів нагадувати, що треба прибрати ще й гілки…

Комунальні підприємства – це не приватні “шарашкині контори”, а підприємства, які повинні виконувати свої  основні функції, а в місті повинен бути порядок. Тому у нас будуть кадрові та структурні зміни.

У нас буде новий керівник КП “Житлогосп”, такі зміни триватимуть і надалі”.

С. Іванов

коментарі 2

  • Анонім пишет:

    Мэр Сергей Кузьменко ” Мені не зрозуміло, чому я повинен по кілька разів говорити, де повинні бути видалені аварійні дерева, а потім ще кілька разів нагадувати, що треба прибрати ще й гілки…” ///////Непонятно почему лично сам мэр Сергей Кузьменко занимается вопросами и дисциплины, и выполнением служебных обязанностей , и кадрами в коммунальной сфере ? Ведь у него имеется его команда ( и замы и подчиненные ) , которые согласно своих служебных обязанностей и должны нести персональную ответственность, а не получать только только ЗРЯПЛАТУ !?!?!?, Аль ане недоторканные ? А рыба ведь начинает гнить именно с головы ! !сторія країни доводить, що безкарність влади завжди є початком її кінця..

    Мне нравится! Thumb up 0

  • Сергій пишет:

    На мою думку треба залучати досвід інших міст, наприклад Дніпра, де такі підприємства підпорядковуються новоствореному департаменту благоустрою з головном художником в голові і радником виступає урбаніст. Тобто на чолі повинен бути розум який думає на майбутнє, а не вирішує проблеми по факту, більше смітників не зроблять місто чистішим, більші дороги не позбавлять автомобільних аварій, так як людині не допоможуть більші штані якщо вона хвора на ожиріння.

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень