18.05
2021

Третя хвиля вакцинації від коронавірусу стартує вже цього тижня. До категорій осіб, які отримають щеплення, відповідно до дорожньої карти, належать освітяни. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА Олег Рибальченко сьогодні, 17 травня.«Цього тижня Україна має отримати 378 тисяч доз вакцини Pfizer BioNTech. Препарат у межах глобальної ініціативи COVAX використаємо на щеплення першою та другою дозами працівників освіти. Перед початком ЗНО – це стратегічне завдання», – зазначив Олег Рибальченко.
За його словами, освітян, які залучені до проведення ЗНО, вакцинують організовано мобільними бригадами.
«Алгоритм запису для освітян наступний: працівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти повідомляють керівників своїх закладів про бажання щепитися. Далі формуються списки охочих і керівники закладів мають їх скерувати до місцевих управлінь освіти або до департаментів, залежно від підпорядкування», – пояснив директор департаменту.
Після цього, зазначає посадовець, регіональні координатори з вакцинації мають повідомити керівників закладів освіти, які подали списки, про дату і час, коли мобільна бригада приїде до навчального закладу для імунізації колективу.
«Уточнені списки керівники повинні надати до першого приїзду мобільної бригади до закладу освіти. Надалі будь-які зміни в списках узгоджуються з регіональними координаторами з вакцинації в індивідуальному порядку», – додав Олег Рибальченко.
Станом на 17 травня на Кіровоградщині щеплення отримали майже 24 тисячі осіб. Завершили вакцинацію – 235 жителів регіону.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень