11.12
2018

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) 14 грудня можуть ухвалити рішення про збільшення тарифу на електроенергію через зростання вартості вугілля на європейських біржах та вартості його транспортування з Роттердама до України.

Зокрема, вартість вугілля, яке входить до собівартості виробництва української електроенергії, хочуть збільшити на 11,7%, а закладену у тариф вартість транспортування вугілля з Роттердама до України ще на близько 6%.

За словами голови асоціації споживачів енергетики та комунальних послуг Андрія Геруса, ухвалення зазначених змін призведе до того, що фактичний монополіст на ринку генерації теплової електроенергії, компанія «ДТЕК» Ріната Ахметова, заробить додатково 6,5 мільярдів гривень протягом наступного року.

«Таким чином, наш вугільний «немонополіст» «ДТЕК» Ахметова, який видобуває 85% всього українського вугілля (біля 24 млн тонн), буде усім у тарифи закладати своє вугілля ще дорожче — та ще заробить додатково 6,5 млрд грн у наступному році», — повідомив Герус у себе у Facebook.

Він також додав, що прибуток «ДТЕК» за останні 2 роки зріс у 2,6 раза.

Один комментарий

 • Кончений пошляк пишет:

  Не для преси!
  Складний та небезпечний шлях у молодої країни при торуванні свого власного вибору по Європі…
  “Через Жоппенгаузен у Роттендам, а там і Єбаден-баден” на кожному кроці, та ще й з (+) плюсом на Конце. -Жах!))
  Але ж скажіте добрі люди, як інакше врятувати наш передовий олігархат від упадку та знедолення?

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень