12.04
2016

Нікого не здивував жереб півфіналу Кубка України, за яким “Олександрії” дістався “Шахтар”, а “Зорі” – “Дніпро”. Але хіба він взагалі міг здивувати?

Функціонери, відповідальні за формат турніру, зробили все для того, аби Кубок втратив свою галядацьку привабливість. І якщо систему двох поєдинків (дома і на виїзді) хоча б якось можна зрозуміти (потреба заповнити календар), то формат з поділом команд на “сіяні” і “не сіяні” не піддається ніякому раціональному поясненню.

При жеребкуванні півфіналу “Олександрія” разом з “Дніпром” знаходилася в “кошику” “не сіяних”, що з 50-відсотковою ймовірністю “пророчило” команді зустріч з “Шахтарем”.

Звісно, легше “Олександрії” було б з “Зорею”. Володимир Шаран чесно зізнався, що його команда – найслабша на цій стадії, тому проти будь-якого суперника буде складно. Але ж проти луганців олександрійці цього року вже грали і грали дуже гідно. Випади “Олександрії” “Зоря”, – шанси на фінал були б цілком робочими.

Проти “Шахтаря” ж можна розраховувати хіба що на подвиг. З іншого боку, “Шахтар” – це шалений подразник, це джерело бажання проявити себе і ще раз довести свою зрілість. “Олександрія” буде битися так, як билася в осінньому матчі з “гірниками” в рамках чемпіонату України (поразка 2:3 на рідному стадіоні). І хтозна, можливо, цих старань олександрійців вистачить для ще однієї сенсації?

Сайт ФК «Олександрія»

, , .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень