30.09
2015

Із набуттям чинності нового Закону України «Про прокуратуру» прокуратура розпочала оновлення керівного та рядового складу з одночасним скороченням чисельності працівників.

Для конкурсантів на заміщення рядових посад в нових місцевих прокуратурах Кіровоградської області в Одесі на базі вищих навчальних закладів юридичного спрямування вже відбувся перший етап дворівневого відкритого конкурсного відбору та чотирьохрівневого відбору для майбутнього керівного складу місцевих прокуратур.

Прокуратури Кіровоградської області  об’єднаються  наступним чином:

Знам’янська місцева прокуратура: місто Знам’янка, Знам’янський, Маловисківський, Новомиргородський та Олександрівський райони, місто Світловодськ та Світловодський район.

Кіровоградська місцева прокуратура: місто Кіровоград, Кіровоградський район.

Новоукраїнська місцева прокуратура: Бобринецький, Вільшанський, Гайворонський, Голованівський, Добровеличківський, Новоархангельський, Новоукраїнський, Ульяновський райони.

Олександрійська місцева прокуратура: місто Олександрія, прокуратури районів: Долинського, Компаніївського, Новгородківського, Олександрійського, Онуфріївського, Петрівського, Устинівського районів та міста Олександрії.

«Рiдний Кiровоград»

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень