17.09
2018

ПроБУРим Олександрію

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Все ще думаєш як розпочати свою бурхливу осінь так, щоб згадувати і не шкодувати? Поїхали з нами в Олександрію – від спогадів тобі зриватиме дах!

Несподіване відкриття для нас ще під час БУРтуру не лише через цікаве культурне життя, а й через любов до спорту. Місто існує вже понад 250 років, тут завжди було гамірно: від мистецьких тусовок, виставок, свят, а потім і від футбольних матчів. Бо росли тут не лише майбутні художники, а й футболісти. Ми не випадково одночасно розповідаємо вам про такі, здавалося б, непоєднувані напрямки. Але так сталося, що яка б історія на нас тут не чекала – вона буде пов’язана із спортом та з мистецтвом.
У місті є власний футбольний клуб ФК “Олександрія”, який існує ще з 1945 року і має за плечима безліч перемог. Тренер клубу погодився зробити нам екскурсію і поділитися секретами володіння м’ячем. Щоразу, в кожному місті на БУРному шляху ми знаходимо історії сили і віри в себе. Щоразу ці історії про поразки та перемоги. Але щоразу обов’язково про успіх. І про сміливість. Як не дивно, саме завдяки поєднанню любові до спорту і до мистецтва ми будемо робити БУР в Олександрії. Художниця Irina Kvasha з чоловіком (в минулому боксер), створили в місті художню галерею – місце перетину людей з різним світоглядом і різним життєвим шляхом.
Але вони хочуть розвиватися і створити додатковий простір в приміщенні галереї – для неформальної освіти, перегляду фільмів, дискусій і обдумування нових ідей. Відтак, ось-ось там створиться тренінговий центр “Мозаїка”, на чолі з Анна Орловська (Anna Orlovska).
Уяви: осінь, помірна температура повітря, ти і твоя команда граєте футбол на стадіоні, що виростив професійних гравців, під боком річка, прогулявшись вздовж якої відновлюєш сили – це лише кілька кадрів нашого БУРу в Олександрії, а ще прогулянки і знайомство з цікавою архітектурою, дискусії про те як відкрити свою власну галерею, як змінити велике місто на мале і знайти себе, як, врешті, звикнути до житлових сірих районів і почати щось змінювати зі свого порога.

Один з найкращих способів провести осінній тиждень – приїхати на БУР і не тільки побачити, а й відчути як віра в свою мрію може об’єднати навколо себе незнайомих до цього людей і здійснитись за декілька днів.

Тут твій квиток у щасливу і продуктивну осінь: bit.ly/2F5Ha84

Один комментарий

 • Громадянин пишет:

  Со страшных послевоенных лет, знал три БУРа –
  Байдаковский Уг.Разрез;
  Балаховский УР;
  Бандуровский УР.
  -Вот из них(!), и им подобных, за аналогичный период лет “выросла -расцвела”
  страна и Александрия в т.ч. после невиданной разрухи…
  Теперь, с обретением независимости(входя в пятерку развитых стран Европы), стабильно в пятерке регрессивных городов даже Украины…
  Таки да – дах зриває!((
  Будуємо Україну Разом, – ніщо інше як потішний лозунг у розколотій краіні погрязшій у братовбивчій війні.

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень