21.09
2018
Президент Петро Порошенко наголошує, що в системі державної влади України працює принцип стримувань і противаг. «Українці не схильні віддавати монополію на урядування одній політичній силі. Влада носить коаліційний характер. Коаліційним по суті є і наш Уряд. Коаліційною по-суті є навіть найбільша парламентська фракція. При цьому ми знаходимо спільну мову, ухвалили всі разом рекордну кількість реформаторських рішень», – сказав Петро Порошенко під час виступу у Верховній Раді з Посланням «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році».
Piccy.info - Free Image Hosting

Петро Порошенко додав, що він, як Президент, не дуже часто накладав вето на закони і жодного разу за всі роки не скористався своїм законним правом призупиняти рішення Кабміну із одночасним зверненням до Конституційного Суду. Про це повідомляє пресс-служба Кіровоградської облдежадміністрації.
Звертаючись до депутатів українського Парламенту, Президент зазначив, що зберегти демократію в умовах зовнішньої агресії було непросто. «Хоча воєнний стан значно посилив би повноваження і можливості Президента. Я категорично відкинув пропозиції його впровадити. Навіть в умовах війни ми не обмежували політичних прав і свобод громадян, не впроваджували цензуру», – підкреслив Глава держави.
При цьому він зазначив, що конституційні можливості Президента, передбачені парламентсько-президентською моделлю, не дуже корелюються з тим ступенем відповідальності, яку суспільство традиційно покладає на всенародно обраного Главу держави.
«Але жодного разу навіть у найважчі роки, коли країну буквально душило зашморгом внутрішніх та зовнішніх проблем, Президент не попросив про збільшення повноважень. Більше того, від деяких з них відмовився. Якщо ви не помітили при призначенні суддів, в тому числі», – нагадав Петро Порошенко.

Один комментарий

 • Potap пишет:

  “коли країну душило зашморгом”… “повноважень не просив”…
  -А у скільки разів збільшив свої статки??? У задушеній країні…За рахунок чого-кого?
  -Так і не признався.
  “Су-ро-вые го-ды у-хо-дят,
  Борьбы за свободу страны,
  За ними другие приходят,
  Они будут тоже трудны!”

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень