19.11
2018

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцький стверджує, що запуск газопроводу “Північний потік — 2” зробить українську систему транспортування газу непотрібною та дозволить Москві “увійти маршем” до Києва. Про це глава польського уряду заявив, виступаючи на конференції у Гамбурзі,

Прем’єр Польщі заявив про загрозу наступу на Україну після запуску “Північного потоку-2”

передає УНН із посиланням на Polska Agencja Prasowa.

“Я знаю позицію уряду Німеччини, що це бізнес-проект, але ніхто не вірить у це на схід від Одеру”, — наводить PAP його слова. Із точки зору Польщі, “Північний потік-2” — дуже небезпечний проект, заявив пан Моравєцький.

Якщо після завершення його будівництва з’ясується, що українська газотранспортна система нікому не потрібна, то “що зупинить Володимира Путіна від походу на Київ?”, запитав прем’єр Польщі. “Ви будете здивовані, але я процитую Леніна, який одного разу сказав: ”Капіталісти так жадібні, що продадуть мотузку, на якій ми їх повісимо“”, – заявив Матеуш Моравєцький. “І тепер ми, європейці, повинні платити росіянам за газ, вони вкладуть гроші в свої озброєння, а ми просимо США допомогти убезпечити нас від Росії”.

Як раніше інформував УНН, днями держсекретар США Майк Помпео заявив про намір працювати з Україною, щоб спробувати зупинити реалізацію проекту трубопроводу “Північний потік-2”. Він висловив точку зору, що “Північний потік-2” підриває економічну і стратегічну безпеку України, а також загрожує ще більше поставити під питання суверенітет європейських країн, які залежать від поставок російського газу.

Один комментарий

  • Никодим пишет:

    Нетленку хорошо процитировал Матеуш..
    Ошибся только в части угрозы. – Сам ПРОЕКТ “Северный поток 2” – это была угроза, предметная угроза – не качеврыжтесь, дурью не майтесь, договаривайтесь… бо “веревку у других купим”! И сама Ангела, (наш ангел спаситель) им в помощь.
    ПУСК, ужЕ реализация угрозы…и “поздно пить боржоми, када почки в трусы упали”.

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень