16.07
2015

Про це йшлося на зустрічі представників футбольного клубу «Олександрія» та працівників місцевого міськвідділу міліції. У нараді взяли участь директор ФК Володимир Кітаєв, офіцер служби безпеки клубу Володимир Шияненко, начальник міліції громадської безпеки Олександрійського міськвідділу Володимир Ніколаєв та начальник сектору охорони громадського порядку МВ Андрій Моргун.


Присутні обговорили вжиття заходів, спрямованих на забезпечення охорони громадського порядку й безпеки жителів та гостей міста як на підготовчому етапі, так і під час проведення матчів.
Крім того, звернули увагу на питання роз’яснення вболівальникам необхідності дотримання правил поведінки на території спортивних споруд, недопущення порушень правопорядку, та про відповідальність у разі вчинення таких правопорушень.

– Наша мета – створити належні умови для безпечного перебування громадян на стадіоні під час проведення футбольних матчів і ми докладено максимум зусиль для її реалізації, – зазначив начальник міліції громадської безпеки Олександрійського МВ УМВС в області Володимир Ніколаєв.

Олександрійський міський відділ

, , , .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень