20.01
2021

ОКВП «Дніпро – Кіровоград» в умовах карантинних обмежень через пандемією коронавірусу COVID-19 переводить роботу контролерів та слюсарів водомірної майстерні на більш зручний формат.

Вказаним працівникам видадуть смартфони із відповідним програмним забезпеченням, за допомогою яких можна буде здійснювати обмін інформацією зі споживачами та абонентними відділами.

Враховуючи провідні тенденції маркетингу, ОКВП «Дніпро-Кіровоград» спрямовує роботу в сфері обслуговування абонентів на максимальне спрощення комунікації між споживачем та представником підприємства.

У споживачів буде ще менше приводів відвідувати абонвідділ, а контролер чи слюсар витрачатиме значно менше часу на обмін даними – відповідно, зможе надати послугу швидше, зручніше та більшій кількості споживачів.

Таким чином, придбання надійних смартфонів з високою роздільною здатністю фотокамери, яскравим спалахом та встановлення на них відповідного програмного забезпечення дозволяє контролеру практично «принести» абонентний відділ до кожного споживача додому.

ОКВП «Дніпро – Кіровоград»

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень