13.04
2021

Повноваження за призначення та виплату одноразової натуральної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами – «пакунку малюка» – президент закріпив за органами соціального захисту населення. Про це повідомив заступник директора департаменту соцзахисту населення ОДА Віталій Юхименко сьогодні, 12 квітня.«Досі на законодавчому рівні не було чітко визначеного органу, який би відповідав за призначення та виплату такої допомоги. Змінами зо закону «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» президент закріпив повноваження з призначення та виплати «пакунку малюка» за органами соціального захисту населення за місцем проживання батьків чи усиновлювачів, опікуна або ж піклувальника новонародженого», – пояснив Віталій Юхименко.
За його словами, також президент закріпив вартість «пакунка малюка» на рівні трьох розмірів прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років, встановленого законом на дату оголошення про проведення конкурентних процедур закупівель. Кінцева ціна визначається в результаті закупівельного аукціону.
Нагадаємо, першу партію у кількості 885 одиниць «пакунків малюка» отримали пологові будинки та органи соціального захисту населення Кіровоградської області.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень