28.09
2018

Президент України Петро Порошенко продає свій суднобудівний завод «Кузня на Рибальському», повідомив речник голови держави Святослав Цеголко.

«Фонд Прайм ессетс кепітал, який управляє активами Петра Порошенка, повідомив, що досяг принципової угоди про продаж заводу «Кузня на Рибальському» вітчизняному покупцеві. Про те, хто є покупцем, він не поінформував.

Речник президента нагадав, що у січні 2016 року Петро Порошенко передав свій найбільший актив, кондитерську компанію «Рошен», в управління інвестиційної компанії Rothschild.

«У квітні минулого року менеджмент «Рошен» закрив Липецьку кондитерську фабрику і згорнув виробництво. У Криму Севастопольський морський завод був конфіскований окупантами. Жодних «аграрних чи крохмальних бізнесів у РФ», про які безпідставно і неправдиво твердять опоненти, у Петра Порошенка нема», – додав Цеголко.

У червні 2015 року президент України Петро Порошенко заявив, що планує передати в управління інвестиційної компанії Rothschild свій пакет акцій кондитерської компанії Roshen, у якій він є основним акціонером.

У грудні 2017 року керуючий директор міжнародної банківської групи Rothschild у країнах СНД Джованні Сальветті заявив, що всі зацікавлені в покупці Roshen сторони відмовилися від купівлі компанії через високі ризики.

Порошенко обіцяв продати свій бізнес, зокрема компанію Roshen, після обрання його президентом.

Радіо Свобода

Один комментарий

  • Дід Панас пишет:

    Кузня, це індустрія, якій під час війни ціни нема!
    Продає!?, значить не бачить зиску! ЗНАЧИТЬ ВІЙНІ КІНЕЦЬ!
    Ось у чому захована істина бариги-бізнесмена, а не у “бла-бла шоу” вдома і на інших континентах…))

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень