23.04
2021

83% населення України хочуть вакцинуватися від коронавірусу, аби запобігти цій хворобі та ускладненням від неї. Результати опитування серед українців презентував Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ).
«Згідно з результатами опитування, бажання вакцинуватися, щоб запобігти хворобам та ускладненням, висловили 86% українців віком 60+. Ще 66% респондентів бажають імунізуватися, щоб не інфікувати інших. 33% населення на питання, чому бажають вакцинуватися від COVID-19, пояснили, що хочуть мати можливість подорожувати, не здаючи тесту», – уточнюють в ЮНІСЕФ. В організації констатують високий рівень довіри українців до щеплень загалом.
«Упродовж багатьох років ЮНІСЕФ в Україні працює з поведінковими змінами в питанні вакцинації дітей і дорослих, тож, звісно, ми раді бачити високий рівень довіри до щеплень загалом. Минулий рік став суворим нагадуванням про роль вакцин у збереженні всього світу. Сьогодні вакцинація — наша найбільша надія на подолання пандемії і відновлення звичного способу життя», – зауважила голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Лотта Сильвандер.
Опитування проводила дослідницька агенція Info Sapiens за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Дослідження відбувалося у березні методом телефонних інтерв’ю (дзвінки на мобільні телефони тривалістю до 15 хв.).
Всього опитали 2 027 осіб, віком 18+ в усіх регіонах України, за винятком АР Крим і непідконтрольних урядові територій Донецької та Луганської областей.
Вибірка репрезентативна дорослому населенню України та відповідає даним Державної служби статистики станом на 1.01.2020 за статтю, віком, розміром населеного пункту та макрорегіоном.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень