9.08
2018

Про це на брифінгу для ЗМІ міста сьогодні, 9 серпня, повідомив начальник відділу Володимир Хвостов. Прийом оnline-анкет розпочався з 6  і триватиме до 27 серпня 2018 року. Проте, всі необхідні документи і заявки треба оформити до 23 серпня.

Серед основних вимог до кандидатів В. Хвостов назвав вік – 18+, повна або загальна середня освіта (в залежності від обраної посади), базові знання Конституції України та законів, а також – вмотивованість, патріотизм, комунікабельність та вміння приймати рішення в екстрених ситуаціях. Зі свого боку в поліції обіцяють заробітну плату від 7 до 10 тисяч гривень та повне соціальне забезпечення, згідно з чинним законодавством.

Всі кандидати проходитимуть відбір, після чого будуть направлені на 3-місячні курси на базі профільних навчальних закладів України – в Одесі, Харкові, Маріуполі або в Кривому Розі.

Загалом в Олександрії є вакантними 11 посад, та одна – в Олександійському районному відділі. Зокрема необхідний слідчий, дільничний офіцер поліції, два  інспектори-чергових ізолятора тимчасового тримання,  поліцейський сектору реагування патрульної поліції, п`ятеро поліцейських ізолятора тимчасового тримання, поліцейський-водій відділення конвойної служби ізолятора тимчасового тримання, та до районного відділу – помічник-черговий сектору реагування патрульної поліції. Для отримання будь-якої додаткової інформації щодо конкурсу на посади в поліції можна звертатися у відділ кадрів або за телефоном (050) 383 99 96, (067) 523 10 90 та за електронною адресою nabir.police.kg@gmail.com.

Кіра Давидова

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень