18.02
2016

Правоохоронці провели рейд по виявленню незаконної торгівлі тютюновими виробами та продажу неповнолітнім алкогольних напоїв.

Працівники Олександрійського відділу поліції на території міста виявили факт продажу 69 – річною місцевою жителькою тютюнових виробів без відповідних документів на право реалізації даної продукції. У жінки було вилучено значну кількість тютюнових виробів та відносно неї складено адміністративний протокол за частиною 3 статті 156 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами» КУпАП.

Також правоохоронці викрили 47 – річну та 34 – річну місцевих жительок, що реалізовували алкогольні напої особам, які не досягли 18-річного віку.

До відповідних органів влади направлено подання щодо позбавлення підприємців ліцензій за порушення правил торгівлі.

Олександрійський відділ поліції

, .

Один комментарий

  • Анонім пишет:

    А, как эти же правоохоронци относятся к ст.133-1 того же КУпАП “Про безпидставну видмову пильговику у прави безкоштовного произду на маршрутах загального корыстування”??? Там тоже предусмотрены штрафы и….лишение лицензии! Или покурить “на шару”, конфисковав сигареты, гораздо приятнее, чем вступить в конфликт с мафиозным монстром плющем на закон?

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень