15.11
2018

В Олександрії немає підстав «розшукувати» псевдо-маніяка, оскільки поліція має одну зареєстровану заяву, щодо спроби зґвалтування. Поширюваний у соцмережах де зареєстровані олександрійці фоторобот, «не носить об’єктивного характеру».

Про це повідомляють «Олександрійські новини». «Зареєстрований лише один випадок спроби зґвалтування 3 жовтня. Подія за інформацією заявниці, 22-річної жительки міста, трапилась на вулиці Грушевського, 22. Вулиця була неосвітлена. Подія трапилась у темний час доби і потерпіла не запам’ятала прикмети нападника. Тому поширений у соціальних мережах фоторобот не носить об’єктивного характеру», – прокоментувала представник сектору моніторингу Олександрійського відділу поліції Олена Переверзєва.

 Інших випадків зґвалтування в місті не зафіксовано, тому поліція просить не поширювати панічні настрої і не реагувати на неперевірену інформацію.

Один комментарий

 • Никодим пишет:

  Кто же так старательно репродуцировал фоторобот прыщавого?
  С улицы неосвещенной, со слов единственной пострадавшей, но лица неразглядевшей-незапомнившей…
  Маньяк, канешно явление эксклюзивное, но может и не маньяк, а просто эпизодический насильник, грабитель… и их двое, несколько, много?! (Как некогда целая галерея -Доска Почета с названием “Наши Маяки”? Нынче галерея ротирующихся полицейских начальников в предбаннике околотка).
  Чем это лучше для пострадавших? …”тех что в потенции и тех кто ужЕ”?

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень