16.02
2021


За підрахунками фахівців, 70% у структурі платіжки українців в опалювальний сезон займають саме витрати на оплату послуг з теплопостачання. Зменшення розміру цього платежу за рахунок скорочення споживання теплової енергії є стратегічним пріоритетом. Про це повідомив заступник голови ОДА Сергій Поліщук сьогодні, 15 лютого.
«Утеплення стін, встановлення індивідуальних теплових пунктів та погодних регуляторів, встановлення будинкових лічильників теплової енергії – це ті першочергові заходи, які дозволять значно скоротити обсяги споживання енергії у будинку та зменшити цифри в платіжках. На цьому з-поміж іншого акцентував свою доповідь Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час форуму «Україна 30. Платіжка»», – сказав Сергій Поліщук.
За його словами, держава визначила політику енергоефективності як одну з пріоритетних на найближчі роки.
Заступник голови ОДА додав, що в Кіровоградській області достатньо прикладів ОСББ, які скористалися урядовою програмою з енергозбереження «Теплі кредити». Вони отримали підтримку місцевих програм енергоефективності та зуміли зменшити обсяги споживання тепла у власних будинках. За підсумком, учасники програми «Теплий кредит» нині економлять до 50 % витрат на комунальні послуги.
Зазначимо, у Кіровоградській області у 2020 році послугами програми «Теплих кредитів» скористались 42 ОСББ, які отримали кредити на загальну суму 14,5 млн грн.
Як уже повідомлялося, заступник голови ОДА Сергій Поліщук бере участь у триденному форумі «Україна 30. Платіжка».

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень