19.11
2018
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що показуха у боротьбі з корупцією підриває довіру до всієї системи. Про це Гройсман розповів у ефірі телеканалу “ВІТА”,
Фото Артема СЛІПАЧУКА, «День»

повідомляє сайт День з посиланням на “Урядовий портал“.

За словами Прем’єр-міністра, вибіркове правосуддя і показуха в системі боротьби з корупцією підриває не тільки ідеологію цією боротьби, а й довіру до антикорупційної інфраструктури загалом.

“Ми вбиваємо схеми на митниці, проводимо реформу державної служби. Зараз важливо аби запрацював Антикорупційний суд, були реальні вироки. Але я проти вибіркового правосуддя. Я проти того, коли не карають за злочин, а визначають жертву, потім придумують злочин. Ця показуха підриває довіру до всієї системи. Важливо, аби антикорупційна інфраструктура почала працювати і повертати довіру громадян”, – сказав Гройсман.

коментарі 2

 • Никодим пишет:

  Проснувшаяся велеречивость такого должностного крупняка неспроста! Это скорее авансная заявка на самостоятельную игру в Президента. Вдруг чего!

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Незнайка пишет:

  “Вдруг чего” нэзабарылось.
  Беглый отпущенный фискал Продан(креатура КМУ), заменяется на личного бухгалтера рошена Н.Южанину!
  Куда теперь станут впадать реки коррупционные от тех же проблем нездоланных мытных сборов-поборов? Как тут не взвоешь, не возропишь, а Борисыч?

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень