2.04
2021

Плюс 15 мільйонів

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

2 квітня на засіданні міськради Сергій Кузьменко повідомив, що за перший квартал поточного року громада має перевиконання бюджету майже на 15 млн грн.

За рахунок власних коштів місцевого бюджету виділено 6,1 млн грн на фінансову підтримку КП «Теплокомуненерго»; 3,5 млн грн – на субвенцію обласному бюджету для завершення робіт з реконструкції Олександрійського театру; 2 млн грн – на поточний ремонт доріг; 741 тис.грн – на виготовлення проектно-кошторисної документації з ремонту доріг у віддалених мікрорайонах.
6,5 млн грн освітньої субвенції спрямовано на заробітну плату та своєчасний початок виплати відпускних педагогічним працівникам. Також виділено 500 тис.грн співфінансування обласному бюджету на придбання шкільного автобуса.
За рахунок вільного залишку направлено 702 тис.грн на фінансову підтримку громадським організація на заходи соціального спрямування; 330 тис.грн – на підтримку КП «Житлогосп»; 300 тис.грн – загону спеціального призначення для облаштування тренувального майданчика та ін.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень