11.02
2016

Питна вода Олександрії

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

В Олександрії поетапно реалізується програма «Питна вода м.Олександрії на 2006-2020 роки».

Виконання програми розраховано на 15 років за такими напрямками: забезпечення енергозбереження, підвищення надійності роботи систем питного водопостачання, економія водних ресурсів, створення альтернативних джерел водопостачання, поліпшення якості питної води, розвиток систем водопостачання та водовідведення.

У 2015 році за кошти міського бюджету ОКВП«Дніпро-Кіровоград» здійснило будівництво водопровідної мережі у Куйбишевському мікрорайоні по вул.Польовій, Колгоспній, пров.Груші загальною протяжністю 1157, 5 метрів.

Також виконано капітальний ремонт частини водопровідної мережі по вул.Калініна довжиною більше 800 метрів за рахунок ОКВП«Дніпро-Кіровоград» та фінансування розробки проектно-кошторисної документації за кошти міського бюджету.

У зв’язку із тим, що в Олександрії продовжується реконструкція водопровідно-каналізаційних мереж, члени виконавчого комітету під час чергового засідання 4 лютого запропонували міській раді внести зміни до даної програми. Її доповнено заходами на 2016-2020 роки, що передбачають прокладання водопровідних мереж у 14-му, 15-му, Радянському мікрорайонах; ремонт ливневих каналізацій по вул.Луначарського та їх будівництво у Заводському мікрорайоні. У тому числі, в 2016 році за рахунок міського бюджету планується продовжити прокладання водопровідної мережі у Куйбишевському мікрорайоні по вул. Димитрового, Червоній, пров.Пугачова. Також передбачається завершення капітального ремонту водопроводу по вул.Калініна.

Загальна сума, необхідна для втілення даних заходів протягом 4 років, складає 59,7 млн грн. Із них планується залучити 34 млн грн з державного бюджету, 6 млн грн – із міського бюджету та 19,7 млн грн коштів з інших джерел.

I.Московченко

, .

Один комментарий

  • Анонім пишет:

    Не то что рискованно, а просто глупо считать будущие расходы в грн. Некогда был такой зычный термин – “ОчкОвтирательство”, имелось ввиду от “очки”. Нынче, “о времена, о нравы!”…на чем сделать ударение, и во что втирать “планов наших громадье и размахов шаги саженьи”?

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень