16.11
2021

Після того, як керівництвом філії Одеської залізниці було скасоване сполучення приміських поїздів з Олександрії до Знам`янки та Помічної до народного депутата від 103-го округа Олега Воронько надійшли численні скарги від пасажирів, а також звернення від Олександрійської міськради з проханням посприяти вирішенню питання.

І ось на своїй сторінці у Фейсбук народний депутат повідомив: “Гарна новина щодо часткового відновлення руху
електропотягів приміського сполучення № 6330 «Знам’янка-Олександрія» та № 6331 – «Олександрія-Знам’янка-Помічна».

Мені стало відомо, що, незважаючи на своєчасне та повне фінансування приміських пільгових перевезень з боку Олександрійської міської влади, з 10 жовтня 2021 року згідно телефонограми директора регіональної філії Одеської залізниці АТ «Укрзалізниця» були скасовані перевезення на дільниці «Знам’янка-Олександрія», а саме: електропотяги № 6330 «Знам’янка-Олександрія» та № 6331 «Олександрія- Знам’янка-Помічна».

23 жовтня до Одеської філії АТ «Укрзалізниця» було надіслане депутатське звернення, в якому я привернув увагу на численні скарги від мешканців м. Олександрія та Олександрійської територіальної громади, які викликало рішення про скасування електропотягів. 12 листопада надійшла відповідь на моє звернення щодо можливості відновлення курсування згаданих електропотягів, в якій зазначено, що рух буде відновлено частково по суботах, неділях та понеділках згідно діючого розкладу”.

Один комментарий

  • Анонім пишет:

    Хотелось-бы знать сколько пассажиров ездило или будет ездить в 4 -00
    со Знаменки в Александрию електропотягом приміського сполучення № 6330 «Знам’янка-Олександрія» , тем более практически в выходные дни .? Александрийцам необходимо ездить а Область в рабочие дни туда и обратно !Кому необходимы эти фанфары о такой помощи александрийцам ?

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень