19.01
2016

Заступник начальника Головного управління Держсанепідслужби в області, заступник головного державного санітарного лікаря області Тамара Ланкмілєр прокоментувала ситуацію по області із захворюваністю на грип.

– Підстав говорити про епідемію грипу наразі немає, – запевнила вона. “Тижневий показник захворюваності відповідає середньостатистичному, і при цьому він нижчий від епідемічного порогу на 18%”, – продовжила Тамара Ланкмілєр.

– Є незначне збільшення кількості звернень до лікарень від дорослих, але після святкових новорічних днів – це звична щорічна ситуація.

А от серед дошкільнят і школярів, за словами заступника головного державного санітарного лікаря області, підвищення захворюваності не спостерігається.

Прокоментувала Тамара Ланкмілєр і доцільність введення карантину: “Підстав для карантину, обмежувальних заходів наразі немає. Але з профілактичною метою і враховуючи ситуацію по Україні, було прийнято рішення про додаткові канікули для учнів кіровоградських шкіл – але це не карантин”, – наголосила вона. Все ж окремі території із підвищеними показниками захворюваності на грип в області є, Тамара Ланкмілєр назвала Світловодський та Ульяновський райони. Не приховувала вона і той факт, що в області зафіксовано випадки циркуляції Каліфорнійського грипу, але при цьому наголосила, що це поодинокі випадки.

– Обласна санепідемслужба вводити обмежувальні карантинні заходи не рекомендує, адже необхідних для цього підстав наразі немає, – підсумувала заступник начальника управління.

З сайту ОДА

, .

Один комментарий

  • Анонім пишет:

    16-ть областей Украины – объявлена эпидемия свиного гриппа.
    Может дорожные условия, ниспосланные, воспрепятствуют гриппоперевозкам (ну, тимчасово призупинять…)

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень