17.12
2020

Сьогодні, 17 грудня відбулося перше засідання новоствореного виконавчого комітету. Враховуючи те, що перехідний період після місцевих виборів тривався більше місяця і проблем у життєдіяльності міста накопичилось чимало, на розгляд виконкому було винесено 52 питання.

Серед іншого був розглянута низка питань, що стосуються дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Був затверджений перелік видів громадських робіт на 2021 рік для Центру зайнятості.

Виконком запропонував міській раді затвердити новий перелік адміністративних послуг, що надаються в Олександрійському ЦНАПі. Загалом ЦНАП надаватиме 271 послугу.

Також виконком вирішив запропонувати депутатам міскради затвердити ряд міських програм на 2021-2025 роки: програму забезпечення діяльності КП «Муніципальна безпека»; «Безпечне місто»; програму розвитку малого та середнього підприємництва; соціальної підтримки учасників АТО, ООС та членів їх сімей; програму економічного і соціального розвитку громади на 2021 рік, а також програму «Призовник» на наступний рік.

Також виконавчий комітет запропонував міській раді внести зміни до бюджету міста на 2020 рік, збільшивши доходи і видатки на 1,9 млн грн за рахунок надходження державної субвенції на заробітну плату педагогічним працівникам.

Третя сесія міськради запланована на 24 грудня.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень