12.05
2016

Перевірка на міцність

Рубрика: Новости. Автор: Админ

Нещодавно в Олександрії відбувся відкритий чемпіонат Кіровоградської області з військово-спортивного багатоборства серед початківців.

Змагання проходили у приміщенні спортивного залу дитячо-юнацької спортивної школи №2. За звання переможця боролися команди спортсменів різних вікових груп з міст Кіровограда, Знам`янки, селища міського типу Балахівки (Петрівський район), олександрійського спортивного клубу «Слов`янський ринг», а господарем заходу виступив олександрійський військово-патріотично-спортивний клуб «Захист», вихованці якого також брали активну участь у поєдинках.
Головною метою змагань стало випробування власних сил і здібностей всіх учасників, яких, згідно з протоколами, налічувалося більше ста двадцяти. Без боротьби не буває перемоги, отож успіхи і поразки для тих, хто тільки розпочав свій шлях до медалей, на цих змаганнях стали не лише святом, а й вагомим приводом зробити висновки з допущених помилок.
Спортсменів палко підтримували уболівальники, у залі ДЮСШ №2 панувала піднесена, доброзичлива атмосфера. Суддівська бригада, яка обслуговувала олександрійський відкритий чемпіонат, працювала на високому професійному рівні і отримала позитивну оцінку від Кіровоградської обласної федерації військово-спортивного багатоборства.

О. Наріжний

.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень