18.06
2021

Сьогодні, 18 червня, відбулося відкриття меморіальної дошки лікарю і талановитому керівнику медицинскої галузі – Олександру Семеновичу Водолазкіну. Дошку розміщено біля приймального відділення центральної міської лікарні.

Віддати шану відомій у місті людині прийшли перший заступник міського голови Юрій Гугленко, начальник управління охорони здоров’я Тамара Сакара, колектив медичних працівників, рідні та близькі.
Дружина Олександра Водолазкіна – Лідія Арсентіївна висловила вдячність міській владі, керівництву галузі охорони здоров’я за високу нагороду для її чоловіка та підкреслила, що Олександр Семенович знав і любив місто та поважав і цінував своїх колег.

Для довідки. Водолазкін Олександр Семенович народився 8 серпня 1933 року в м.Макіївка Донецької області. Після закінчення Дніпропетровського медичного інституту був направлений на роботу в міську санепідемслужбу в місто Олександрію. Він працював головним лікарем СЕС, після цього 12 років очолював міський відділ охорони здоров’я, а з 1981 по 1998 рік працював головним лікарем центральної міської лікарні.
За час його керівництва значно зріс рівень медичної допомоги, було збудовано корпус в дитячій лікарні, пологовий будинок, корпуси гінекології, фізіотерапії, урологію, зведено будівлю нової поліклініки.
Олександр Водолазкін приділяв особливу увагу забезпеченню медичними кадрами лікувально-профілактичних закладів та їх оснащенню обладнанням.
Своєю самовідданою працею Олександр Семенович зробив вагомий внесок у розвиток сфери охорони здоров’я та був нагороджений чисельними грамотами обласної та міської ради, грамотами Міністерства охорони здоров’я, грамотою Президії Верховної Ради УРСР, відзначений орденами «Дружби народів та «Знак пошани».
2 червня 2020 року Олександр Семенович Водолазкін пішов із життя.Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень