21.10
2021

Проєкт “Олександрія-місто-магніт” кіноклубу “Docudays UA”  увійшов у десятку успішно реалізованих адвокаційних проєктів.

Метою проєкту була розробка та затвердження у майбутньому (грудень 2021 року) комплексної цільової програми з розвитку культурно-креативних індустрій міста із відповідним фінансуванням із міського бюджету.

До складу команди увійшли: Тетяна Тарасенко, Анна Орловська та Любов Кан, які об’єднали олександрійців щоб знайти нові культурні орієнтири, налагодити довіру між учасниками платформи та запустити процес залучення інвестицій у сферу культури міста.

Наприкінці вересня проходила “Осіння школа модераторів та модераторок кіноклубів Docudays.UA” де окрім навчання підбивали підсумки реалізованих адвокаційних кампаній, куди було запрошено керівницю Олександрійського кіноклубу та цього проєкту, Тетяну Тарасенко. Успішно реалізували адвокаційні проєкти 36 кіноклубів з 49-ти.  Завершальним етапом був конкурс в результаті якого було відібрано 6 найкращих, серед яких був і проєкт “Олександрія-місто-магніт. У пошуку нових культурно креативних орієнтирів”.

Також, після реалізації проєкту тренерку зі стратегічного планування Анну Орловську запросили презентувати напрацювання Олександрії у ході всеукраїнського Конгресу культури. Анна розповіла понад 200 діячам культури та мистецва як команді проєкту вдалося об’єднати громаду, поділилася баченням як розвивати креативну індустрію в Олександрії, що сприяє цьому, а що перешкоджає, і головне, з чого і як розпочати роботу.

Тож вітаємо олександрійців з новими досягненнями, запрошуємо приєднуватися до платформи “Магніт” https://cutt.us/enNrK та вболіваємо за затвердження міської програми.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень