6.11
2015

З метою вивчення питань роботи із внутрішньопереміщеними громадянами і демобілізованими учасниками АТО Олександрію відвідала робоча група спеціальної моніторингової місії ОБСЄ у складі американки Дарлін Джексон, жителя Угорщини Аттіла Молнара та перекладача Оксани Реуцькової.

Гості зустрілися з міським головою С.Цапюком, який ознайомив спостерігачів з інфраструктурою Олександрії та розповів про волонтерську діяльність у місті, допомогу підшефному Донецькому прикордонному загону, учасникам АТО та підтримку внутрішньопереміщених осіб зі сходу України.

Також робоча група ОБСЄ зустрілася з працівниками МНС і представниками тих управлінь і організацій, які опікуються переселенцями з Донецької, Луганської областей та республіки Крим.

За інформацією управління праці та соціального захисту населення, з початку проведення антитерористичної операції до міста прибули 1737 осіб (1140 сімей) зі сходу України. На сьогодні 69 сімей повернулися на місця постійного проживання. Усім переселенцям, що залишилися в Олександрії, надається державна грошова допомога на проживання і оплату комунальних послуг. З початку року на відповідні потреби з державного бюджету виплачено 6 млн грн. На даний час 147 сімей пільгових категорій отримують різні види державної соціальної допомоги, які передбачені чинним законодавством.

До Олександрійського міськрайонного центру зайнятості звернулися 220 чоловік. За спеціальностями працевлаштовано більше 50 осіб, на тимчасові роботи були направлені 30 переселенців, 17 громадян пройшли перепідготовку і працевлаштувалися за іншими професіями, три особи започаткували власну справу. На даний час більше 30 переселенців отримують державну допомогу по безробіттю.

Усі діти із сімей, які прибули зі сходу, влаштовані до дитячих садочків, шкіл, відвідують позашкільні навчальні заклади.

Не залишаються поза увагою і переселенці пенсійного віку. На сьогодні 585 пенсіонерів зареєструвались у нашому місті та отримують пенсійні виплати.

Сайт Олександрiйської міської ради

, .

Один комментарий

  • Анонім пишет:

    У кого спрашивали и кто отвечал – понятно , мы няшечки…
    А у переселенцев-беженцев, как то и забыли, обаяли мы ОБСЕ, похоже мониторившие обмониторенными и уехали…
    Сайт ОМР.

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень