13.09
2020

Після тритижневої паузи футбол повертається на стадіони. Другий тур чемпіонату зводить олександрійців з дебютантом Вищого дивізіону – ФК «Минай». Між собою команди ще не зустрічалися в офіційних матчах.

З перших хвилин олександрійці віддали ініціативу господарям поля. Ті, в свою чергу, намагалися показати себе лише з кращого боку, враховуючи, що це перший офіційний поєдинок минайців у Favbet Лізі (в першому турі команда не грала). Так, десь відчувалась нервозність, але, як для дебютанта, команда Василя Кобіна виглядала достатньо пристойно. І перший небезпечний момент створили саме минайці. На початку зустрічі міг відзначатися Кожанов, але досвітній Юрій Паньків ліквідував загрозу. Потім олександрійці створили хороший момент ударом здалеку у виконані Богдана Мишенка. На заваді став голкіпер минайців, який все бачив і зафіксував м’яч у своїх руках.

Взагалі, небезпечних моментів за перші 45 хвилин з боку двох команд можна перелічити на пальцях однієї руки. При цьому, господарям вдалося «розмочити» ворота олександрійців ще в першому таймі. Після подачі з кутового Кожанова, Шиндер головою пробив в нижній кут. Всі спроби нашого капітана врятувати ворота ні до чого не призводять і на перерву містяни пішли у ролі наздоганяючих.

В перерві Володимир Шаран проводить тактичні заміни, роблячи акцент на атакувальну ланку, і у другому таймі замість Тимура Стецькова виходить Максим Третьяков, а Артема Сітала замінив Денис Безбородько. Гра олександрійців значно пожвавішала. Одразу з’явились гострота і небезпека біля воріт Поповича. Минайці змушені захищатися майже всіма силами на власній половині поля з поодинокими контрвипадами. Але активності містян недостатньо. Не вистачає моментів на завершальній стадії. Лучкевич, Безбородько, Ковалець… Трішки б фарту, трішки б влучності, і хто знає, який би рахунок вже був…

Під кінець зустрічі гра вирівнялася. Господарів поля повністю влаштовував рахунок. Вони грали на утримання результату, навіть ледве не забили під завісу матчу, скориставшись помилкою наших захисників.

Фінальний свисток арбітру матчу фіксує остаточний рахунок -1:0 на користь дебютантів Favbet Ліги –футболістів «Минаю».

ФК “Олександрія”

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень