15.01
2019

Під час останніх снігопадів міський голова отримав від жителів приватного сектору численні нарікання на неоперативне прибирання вулиць від снігу. І хоча на початок сезону комунальники запевняли про повну “бойову готовність”, погода внесла свої корективи. Такої зими вони не чекали.

Спецтехніки в Олександрії недостатньо для належного утримання міста, -констатує влада. Крім того, нині працююча комунальна техніка має великий відсоток зношеності.

Тому мер Олександрії С.Цапюк провів нараду з керівниками житлово-комунальної сфери з питання придбання додаткової спецтехніки.

Профільному заступнику А.Некрасову доручено вивчити цінову політику та технічні характеристики спеціального універсального автомобіля, які пропонують постачальники, повідомляє прес-служба.

Автомобіль повинен бути обладнаний піскорозкидувальним, поливомийним обладнанням, поворотним відвалом для очищення від снігу і ожеледиці, а також механізованою щіткою для підмітання вулиць. Транспорт також може мати кузов для перевезення необхідних вантажів.

Один комментарий

 • Ще тупіший... пишет:

  Та наче вже повідомлялось, що той самий голова, тих самих приватників, аргументовано “порвав як тузік грелку”- в останню чергу. -Крапка!
  Чи вони тупі і не зрозуміли, що їм предметно допоможе не Мер, а тільки русский месяц Май!
  Ти диви скаржитись сміють! Мера у задумкуватість вганяють! Чи легковушку, чи Сам Кугут іспанський, чи евакуатор, чи красаву со щеточкой(див. картинку)? Извилины заплетутся жэж!
  Гроші у вигляді податків до міського бюджету віддали!?, так само як і усі інші, – значить і благ суспільних повинні отримати чи то по коліна, чи по самі я… ізьвіняюсь. Почекати не можете? Чи забули армійське – де треба бульдозер, там два солдати з лопатою в самий раз підійдуть.))

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень