19.07
2016

По тарілках – вогонь!

Рубрика: Новости. Автор: Админ

Нещодавно в Олександрії відбулися доволі незвичні, як для нашого міста, змагання – зі стендової стрільби. Так прихильники цього виду спорту відзначили 95-у річницю Українського товариства мисливців та рибалок (УТМР).


З4 стрільці-аматори по черзі виходили на вогневий рубіж і стріляли з п’яти спеціально визначених місць по тарілках, які запускалися метальними установками. За умовами змагання, з кожного місця учасники робили по чотири постріли: два одиночних і один – дуплетом.
У підсумку переміг Віталій Лєбєдєв, друге місце посів Ігор Бадіон, на третьому – Олександр Шашунін.
А переможець викликав неабияку повагу і серед уболівальників, і серед своїх суперників по боротьбі не лише результатом, а й віком: у свої 77 років він допустив усього два промахи з    двадцяти пострілів. За це присутні шанобливо прозвали його «Дерсу Узала»…
Призери отримали медалі, грамоти та цінні призи від організаторів змагання – Олександрійського відділення УТМР і магазину «Браконьєр», а переможець – ще й грошовий приз.

Крім того, розігрувалася призова лотерея, у якій виграли двоє учасників. Усі без винятку спортсмени одержали пам’ятні значки. На цьому офіційна церемонія нагородження закінчилась, і мисливці сіли за стіл, накритий по-святковому…
Організатори змагання планують у подальшому не лише регулярно проводити такі заходи, а й всіляко популяризувати стендову стрільбу в нашому місті.

О.Наріжний

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень