19.02
2016

Про це йшлося 18 лютого під час співбесіди першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Коваленко з першим заступником голови Олександрійської райдержадміністрації Юрієм Ковалем.

За багатьма показниками Олександрійський район був і залишається серед лідерів у загальнообласному рейтингу. Прозвучали і незначні зауваження від керівників структурних підрозділів облдержадміністрації.

Найперше у фінансовій сфері – директор департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Шеремет вказав на один з найнижчих в області акцизних податків, за минулий рік його надходження у розрахунку на 1 жителя району склали 33 грн., це при тому що середній показник по районах області – 97,41 грн.

За загальним рівнем економічної ефективності Олександрійський район на 1 місці в області, за рівнем інвестиційної діяльності – 9 місце, зокрема, 2 підприємства харчової промисловості не звітують про освоєні іноземні інвестиції, посилаючись на конфіденційність інформації.

В галузі сільського господарства Олександрійський район єдиний в області, який подолав рубіж у 300 тис. тонн урожаю зернових у минулому році – похвалився Юрій Коваль. Відзначив він і позитивні тенденції у розвитку тваринництва, але відбувається це за рахунок практично одного підприємства – МТК “Петриківське молоко”. В планах на поточний рік у керівництва району – збільшення посіві ярих культур і цукрового буряка. Але, як вказав директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Сергій Коренюк, внаслідок складних погодно-кліматичних умов у 2015 році, за індексом обсягу виробництва сільськогосподарської продукції район посів 4 місце. 2 – за реалізацією харчової продукції. Середній показник заробітної плати по галузі сільського господарства становить 3400 грн. – і це 8 місце по області.

З сайту ОДА

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень