26.11
2018

Олександрійські залізничники, що входять до складу Одеської залізниці, матимуть прикриття стрілецької команди з оперативно-профілактичної роботи.

Новостворений стрілецький спецпідрозділ Одеської магістралі «Стрілецька команда з оперативно-профілактичної роботи» показав перші результати роботи та запобіг розкраданню дизельного палива на Миколаївщині. На початку тижня на станції «Миколаїв-Пасажирський» працівниками спецпідрозділу було виявлено двох осіб, які зливали дизельне паливо з цистерни в 25-літрові каністри, та автомобіль з 33-ма каністрами, наповненими дизпаливом. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу, яка склала протокол про крадіжку. Інформацію про осіб зловмисників встановлено та передано поліції для подальшого слідства.

Крім цього, під час обходу території станції «Жовтнева» працівники служби воєнізованої охорони виявили біля тепловоза мікроавтобус та двох чоловіків, які намагались вкрасти з баків тепловозу близько 180 літрів дизельного палива у підготовлені 30-літрові каністри. Затриманих разом з речовими доказами було передано поліцейським, котрих викликали на місце події.

«Олександрійські новини»

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень