29.07
2021

28 липня в приміщенні бібліотеки-філії №3 Олександрійської МЦБС та Інформаційно-туристичного центру пройшла панельна дискусія “Я в політиці”. Перша з трьох запланованих за проєктом «Сила рівності» дискусій, що втілюється завдяки підтримці уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Українським Жіночим Фондом.

У заході взяло участь 15 депутаток районного та обласного рівня, громадські активістки, журналісти і журналістки та жінки з сільської місцевості Олександрійщини.

Керівниця проєкту Анна Орловська ознайомила присутніх із запланованими заходами, серед яких ще дві панельні дискусії “Я в бізнесі” та “Я проти”, тренінг для потенційних членів і членкинь Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству і протидії торгівлі людьми, що працює при Олександрійській райдержадміністрації, моніторинг і аналіз роботи ради.

Голова правління ГО “Олександрійський гендерний інформаційний центр” Любов Кан зазначила також, що проєкт “Сила рівності” насамперед про співпрацю, але містить адвокаційний і інформаційний компоненти.

У ході дискусії учасниці обговорили: “Навіщо жінкам йти в політику? Чи легко потрапити у владу, якщо ти жінка? Із якими труднощами стикаються ті жінки, які вже в політиці? Визначили чому жінки частіше відчувають себе невпевненими та неготовими до політичної діяльності і висловили бажання залучити до наступних дискусій чоловіків.

Проєкт «Сила рівності» реалізує на Олександрійщині ГО «Олександрійський гендерний інформаційний центр» протягом травня – січня 2021 року.

Проведення цього заходу стало можливим завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Українським Жіночим Фондом. Відповідальність за зміст інформації несе ГО “ОГІЦ”. Інформація, що представлена у виданні, не завжди відображає погляди Уряду Канади і УЖФ.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень