20.05
2021

20 травня відбулась онлайн-нарада секретаря міської ради Вікторії Косяк з представником спеціальної моніторингової групи місії ОБСЄ Михайлом Пановим.

Спостерігача цікавило питання політичної ситуації в Олександрійській міській раді. Вікторія Косяк повідомила, що в міській раді немає радикальних опозиційних настроїв. Незважаючи на те, що у різних політичних партій свої погляди, на сесіях приймаються виважені рішення на благо громади, а не заради політичних амбіцій.

На нараді обговорювалось питання відзначення у місті Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, оскільки в деяких містах виникали суперечки через різне бачення історії та певне ставлення до політики часів колишнього Радянського Союзу. Вікторія Косяк поінформувала Михайла Панова, що в Олександрії 9 травня у заходах брали участь представники різних організацій, які були толерантними один до одного і конфліктних ситуацій зафіксовано не було.

Також спостерігач цікавився думкою секретаря міської ради з приводу того, чи можуть виникнути протиріччя серед людей у разі перейменування області. На думку Вікторії Косяк, як зреагують жителі на зміну назви області, спрогнозувати неможливо. Проте, можуть бути позиції як за, так і проти такого рішення, оскільки подібна ситуація спостерігалась під час перейменування обласного центру.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень