26.11
2019

О принципах

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

24 ноября на странице известного александрийского активиста Кияшко “Александрия Online” в Фейсбук появился гневный пост: “Цікаво, коли горіли свічки у вікнах та на площах в День пам’яті жертв Голодомору і політичних репресій, директор комунального підприємства “Центральний Ринок” олександрійської міської ради, Юрій Нос, вшановував пам’ять ЖЕРТВ Голодомору чи КАТІВ та РЕПРЕСАНТІВ які їх знищували???”

Далее в комментариях автор пишет: “Это тоже самое что накляять себе на лоб изображение Сталина и пойти молится в церковь”.

Хочется сказать автору, что фото сделано на 9 Мая, а в руках Носа портрет родного дяди, погибшего в борьбе с фашистами. Об этом рассказывал “ОТ” – кому интересно может почитать.

Спрашивается: при чем тут Голодомор или это абы ярлык “накляять”?

Г. Сергеев

Один комментарий

  • Онуфрій пишет:

    Здичавіле, тупориле рагульйо!
    Навіть не здатне зрозуміти, що нашвидкоруч притягнута за вуха побрехенька, позорить їх самих. Але ж як тіко хочеться, щоб поряд з Поступком Людини, встромити свою ряжену пику!…
    А, Джугашвили міг стати і попом, якби наприкінці не виключили зі складу Тифліської православної духовної семінарії… інший би мав запис у Трудовій книжці))

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень