25.05
2015

У рамках робочої поїздки міністра енергетики та вугільної промисловості України Володимира Демчишина до Дніпропетровської та Кіровоградської областей  відбулася робоча зустріч міністра із заступником голови обласної державної адміністрації Сергієм Коваленком.

Одним із першочергових Сергій Коваленко вважає питання Олександрійського буровугільного комплексу. Позиція обласної державної адміністрації є чітка – відродження буровугільного комплексу це не лише регіональне, а й загальнодержавне питання в умовах енергетичної безпеки країни. Запасів бурого вугілля вистачить на кілька поколінь. Є інвестори, які готові вкласти кошти у розвиток виробництва і навіть погасити боргові зобов’язання. Необхідність освоєння та розвитку різноманітних джерел енергії вітають і в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості. Однак, як зазначив Володимир Демчишин, буровугільний напрямок досить складний і потребує використання спеціального обладнання.

-В ідеалі для Кіровоградської області було б будівництво безпосередньо в Олександрії електростанції спроектованої під котли, здатні працювати на бурому вугіллі, – наголосив міністр енергетики та вугільної промисловості України. Наразі низка подібних проектів уже реалізована в Україні.

За матерiалами прес-служби ОДА

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень