Нотатки з наради
10 листопада Степан Цапюк провів чергову апаратну нараду, на якiй, зокрема, йшлось про таке.
Міський голова повідомив, що місто вже отримало попередні розрахунки по бюджету на 2016 рік і зазначив, що ситуація у наступному фінансовому році буде нелегкою. Тому міський голова звернувся до присутніх керівників з проханням детально прорахувати видатки в усіх напрямках в умовах раціонального використання коштів.
Щодо регулярності виконання пасажирських перевезень на автобусних маршрутах начальник управління економіки Р.Черевашко повідомив, що кожного дня ведеться моніторинг здійснення рейсів через систему GPS-контролю. Протягом минулого тижня порушення графіків не зафіксовано, скарги від населення відсутні.
Щодо благоустрою Перемозького мікрорайону доповів директор КП«Благоустрій» І.Олійник. На даний час прибирання по маршруту руху автобусів у цьому районі здійснює один двірник. Комплексне прибирання щочетверга виконує бригада двірників (8-10чоловік) та проводиться вивезення сміття, гілок, листя. Але для створення відокремленої бригади для безперебійного прибирання всіх вулиць Перемозького і Жовтневого мікрорайонів комунальному підприємству необхідно прийняти в штат додаткових працівників.
Що стосується медичної сфери, то державою практично не передбачено безкоштовне лікування пільгових категорій населення. Державних коштів не вистачає навіть на заробітну плату медичному персоналу. Але взяті зобов’язання щодо надання безкоштовного лікування міська влада буде виконувати. Тому С.Цапюк дав доручення начальнику управління охорони здоров’я Т.Темник прорахувати необхідну суму видатків та надати пропозиції стосовно розширення категорій незахищених верств населення, які отримуватимуть безкоштовне лікування у стаціонарах за рахунок міського бюджету.
Щодо фінансування освітньої галузі, ситуація також залишається складною. Державної субвенції не вистачає на виплату заробітних плат працівникам і оплату за енергоносії. Аби не допустити скорочення і не залишити без зарплати педагогічних працівників, міська влада дотувала освітню галузь у поточному році на 9,6 млн грн. А у 2016 році, згідно з наданими Міністерством фінансів контрольними цифрами, такої можливості не буде. Тож керівники освітніх закладів повинні надати свої пропозиції стосовно збільшення наповнюваності класів, раціонального використання коштів та конкурентоспроможності шкіл.
Як доповіла начальник управління освіти В.Горенко, температурний режим у школах становить 19-20 градусів, у дитячих садочках – 20-21 градус тепла. Коштів на харчування достатньо, діти пільгових категорій харчуються безкоштовно.
Також В.Горенко повідомила, що на сьогодні держава не розрахувалась за тепло по минулому опалювальному сезону 2015 року і борг складає 3,4 млн грн. Міський бюджет боргів за опалення не має. Наразі питання виділення додаткових коштів або збільшення субвенції на зимовий період не вирішено.
Розпорядженням міського голови відмінено благодійні внески у школах і дитячих садочках. Але, як повідомив С.Цапюк, незважаючи на те, що документ набрав чинності, деякі батьки все одно повідомляють про продовження добровільного збору коштів на потреби закладів. Але для того, щоб дане розпорядження дійсно виконувалось, Степан Кирилович закликав батьків не платити внески і зазначив, що протягом наступного року садочки будуть забезпечені необхідними господарчими товарами. Крім того, у дошкільних навчальних закладах будуть і надалі здійснюватись ремонти із заміною старих вікон на нові енергозберігаючі.
За матерiалами сайту мiськради
“…державою практично не передбачено безкоштовне лікування пільгових категорій населення. Державних коштів не вистачає навіть на заробітну плату медичному персоналу…”
Докерувались революціонери. Реформ практично за два роки нема, економіка в стагнації, зубожіння народу продовжується, а що далі ?? Намагаюся знайти якийсь позитив, надію на покращення за останні два роки – не знаходжу. Капець….
Мне нравится! 0
АналІз мОчі по порядку: – 1) тайне послання з т.зв. попередніми розрахунками Уряду – чистий блеф, для затравки…(навіть зараз бюджет краіни і міста – перевиконується, не дарма ж інфляшку трикратну шмальнули) Якщо припустити, що коштів критично мало, то тільки невіглас може рекомендувати прорахувати всі напрямки – загально відомо, треба концентрація на важливому стратегічному напрямку(знають про це навіть єфрейтори, не те що Прапорщики). 2) економіст Черевашко у “підзорну трубу GPS” не бачить скарг за останній тиждень, а те що багато місяців тому самовільно відмінені рейси(знятий один автобус) маршруту √5, в упор не бачить! Телефонними дзвінками з цього приводу мешканці черговому по Виконкому “плешь прокушали”, а GPSу “по барабану”- “лицом к лицу – лица не увидать”, та й навіщо “о грустном”? Приємне чекає від економіі перевізника – поділиться! (Ще й громадський контрольний диспетчерський пукт “зарізали”) 3)КП-Благоустрій – об’єктивно треба робочі руки(?)-(мотивація,нормативи, розрахунки) – на біржу…і ” гуси в тобрбе”, без спектаклю на нараді. 4) медицина – за порушення закону прямоі діі Конституціі – небо у клітинку, а зря-плату порушників на медицину! Теж саме і по освіті. Не вміють управляти державою(правда красти з бюджету і бізнесувати, ой як уміють) , нехай не беруться. 5) В якому законі, чи іншому нормативному документі хтось когось зобов’язував робити ” благодійні внески”, щоб іх треба було відміняти потужним розпорядженням самого міського голови? Скоріше мова йде про незаконні побори (злочин) на підвідомчій міському голові т. зв. бюджетній сфері… Тут мабуть другий ” доктор” потрібен, типу СБУ, МВС, чи Прокурор, а не заклики до батьків? (Может ведь быть ,что “красиво жить и благо чинить – НЕ Запретишь” , без вы-мо-га-тельства !)
Мне нравится! 0
Скоромне питання мається ! Чи не жирно бува поява коменту через добу опісля відправлення?…
Мне нравится! 0