21.04
2021

Необхідність продовжити навчальний рік влітку може виникнути в тих школах, де протягом року продовжувалися терміни канікул. Однак рішення прийматиме не МОН, а кожна школа самостійно.

Про це розповів начальник головного управління шкільної освіти МОН Юрій Кононенко в ефірі каналу «Україна 24» сьогодні, 21 квітня.

«У нас в основному все йде за планом, оскільки дистанційне навчання – це все-таки одна з форм навчання, це абсолютно нормально в нинішніх умовах. Але у нас є школи, особливо в західних регіонах України, де часто з’являлися надзвичайні ситуації та продовжувалися канікули. І можливо, саме там буде необхідність продовжити навчання у червні. Це може стосуватися й інших регіонів. Рішення про це є прерогативою школи, це вирішує керівництво», – повідомив Кононенко.

За його словами, школи повинні враховувати необхідність 175 навчальних днів протягом року.

«І з огляду на ситуацію, яка у нас була і зараз триває, все залежить від навчальних закладів. Ці 175 днів, обов’язкові для навчання, повинні бути використані навчальними закладами, і кожен з них, кожна школа сама вирішує це питання», – пояснив він.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень