5.11
2017

   З початку поточного року до міського відділу поліції надійшла 11 981 заява і повідомлення про скоєння кримінальних правопорушень та інші події. Про це повідомив у своїй інформації про стан злочинності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Олександрійської міської ради за 9 місяців 2017 року начальник Олександрійського відділу поліції головного управління Національної поліції Кіровоградської області Сергій Котига на черговій сесії міськради 27 жовтня.

   За його словами, це на 1071 заяву і повідомлення більше, ніж за аналогічний період 2016 року.

   Керівник також відзначив, що протягом 2017 року має місце зменшення кількості зареєстрованих кримінальних правопорушень. Так, за звітний період зареєстровано 1532 злочини проти минулого року – 1541 випадок. По 404 кримінальних правопорушеннях встановлені особи. Минулого року ця цифра була дещо менша – 374 випадки.

   Розслідувано на сорок одне кримінальне правопорушення більше, аніж минулого року – це 397 проти 356. У вчиненні кримінальних злочинів повідомлено про підозру 123 особам, з яких 27 особам обрано запобіжний захід – тримання під вартою, 13 – домашній арешт

   За звітний період у порівнянні з аналогічним періодом за 2016 рік відбулося зменшення кількості умисних убивств – на 3 випадки: цього року зареєстровано всього один такий злочин проти чотирьох минулого року. Проте збільшилася кількість випадків нанесення тяжких тілесних ушкоджнь зі смертельними наслідками – п’ять, минулого року взагалі таких випадків не було зафіксовано. Особи по цих злочинах усі встановлені.

   Розбійних нападів цього року зареєстровано 5 проти 12 минулорічних.

   Зате, на жаль, прослідковується збільшення крадіжок: цього року – на 181 крадіжку більше, аніж минулого року. Так само і грабежів – 43 випадки проти 41 за минулий рік, причетні до них особи встановлені по сімнадцяти таких правопорушеннях.

   Помітно збільшився у кількісному виразі такий вид правопорушень, як шахрайство – на 52 випадки, по 42 із них наразі встановлені особи. Більше стали цікавити злочинців і транспортні засоби: незаконних заволодінь ними зафіксовано за дев’ять місяців 2017-го на 4 випадки більше, ніж за аналогічний період минулого року.

О.Сокорський

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень